تزریق ژل چانه

تزریق ژل چانه

یکی از متدها و تکنیک های جوانسازی چهره ، تزریق ژل می باشد که دارای کاربردهای متعددی است. در این میان می توان به تزریق ژل چانه ، تزریق ژل به لب و تزریق ژل گونه به عنوان رایج ترین موارد تزریق ژل اشاره نمود.

ژل ها در حقیقت دارای خاصیت پرکنندگی هستند و سبب فرمدهی و حجیم سازی نواحی ای از چهره می شوند که تحت تاثیر عواملی اعم از ژنتیک ، بالا رفتن سن ، نور خورشید و سایر عوامل محیطی نظیر تغذیه نادرست و نداشتن تحرک بدنی کافی ، با تحلیل بافت چربی و کاهش حجم مواجه شده اند.

همچنین به کمک تزریق ژل ، می توان چین و چروک های پوستی ناشی از موارد مذکور نظیر خط اخم ، خطوط اطراف چشم  و غیره را نیز از بین برده و جوانی و طراوت را به پوست بازگرداند.

تزریق ژل چانه

تزریق ژل به چانه

تزريق ژل چانه در واقع یک روش ایمن و غیرتهاجمی است که مقصود از آن بهبود فرم چانه و ایجاد تقارن و هارمونی در چهره می باشد. به طور کلی هدف از تزريق ژل چانه ، بزرگ کردن اندازه چانه و برجسته کردن خط فک است.

تزریق ژل به چانه ، یکی از پرکاربردترین موارد تزریق ژل می باشد که در حال حاضر بسیار مورد توجه قرار گرفته است ، به کمک تزریق ژل در ناحیه چانه و زاویه سازی فک می توان چهره فرد را متعادل نمود.

همانطور که اشاره شد تزريق ژل چانه در ایجاد تعادل در چهره بسیار موثر است ، لذا توصیه می شود برای انجام آن حتما به یک کلینیک زیبایی معتبر مراجعه کنید تا بدین ترتیب ؛ علاوه بر دستیابی به نتایج رضایت بخش ، متحمل عوارض احتمالی ناشی از تزریق نشوید.

کلینیک تخصصی زیبایی دکتر صفائی متخصص پوست شمال تهران ، با حضور بهترین جراح پوست و مو تهران جناب آقای دکتر صفائی و با بهره وری از نوین ترین تکنیک های روز دنیا و معتبرترین برندها در راستای انجام کلیه امور جوانسازی پوست ، بهینه ترین خدمات را به مراجعین محترم کلینیک ارائه می نماید.

کاندیدای مناسب برای تزریق ژل چانه

  • افرادی که به دلایل مختلفی از جمله عقب رفتگی چانه ، از فرم طبیعی چانه خود ناراضی هستند.
  • افرادی که با ناهنجاری ها و دفرمیتی های ناشی از برخورد ضربه در چانه خود مواجه هستند.
  • افرادی که به دنبال افزایش سن یا کاهش و افزایش وزن بدن ، زیبایی و برجستگی چانه آن ها تحت الشعاع قرار گرفته است.

به طور کلی تمامی افرادی که تمایل دارند شکل ظاهری چانه خود را بهبود بخشیده و به چانه ای خوش فرم تر و متعاقب آن چهره ای ایده آل تر دست یابند ، می توانند نسبت به انجام تزريق ژل چانه اقدام نمایند.