لیزر erbium action II

ACTION II

یک لیزر ER-YAG فرکشنال چند منظوره برای درمان موارد ذیل میباشد :

_ منافذ بزرگ پوست

_ کاهش قوام پوست

_ چروک ها و خطوط ریز پوست

_ جوانسازی و براق سازی

_Petit lady برای موارد ژینکولوژی است.

لیزر اربیوم اکشن II یک مجموعه از تکنولوژِیهای فرکشنال چند منظوره است که به استفاده کننده قدرت تنظیم عمق برش با کنترل انعقاد برای یک پروسه بدون درد نهایی را میدهد.

مد فرکشنال در دو حالت فرکشنال و لانگ در دسترس است که به استفاده کننده قدرت تخریب گرمایی کنترل شده را در حین بدون درد بودن عملیات خواهد داد.

تکنولوژی فرکشنال اکشن II در نهایت منجربه پروسه ی بهبود سریع و در حین از کارافتادگی حداقل خواهد شد.

shining peel: یک تکنیک لایه برداری ملایم برای چروک های ظریف و سوراخ های بزرگ پوست و جوانسازی پوست میباشد که هیچ گونه احتیاجی به بیحسی ندارد و حداقل ریسک از کارافتادگی و PIH را دارد

چونکه لایه بیرونی پوست سالم باقی میماند در طی درمان لایه بیرونی اپیدرمال پوست می اندازد و پیلینگ براق کننده دوباره پوست را ویتامینه میکند و جوانی را به چهره شما بر میگرداند.

درمان بیماریهای زنان با سیستم PETIT LADY دستگاه اکشنII :

یک درمان غیرجراحی و غیر تهاجمی میباشد که هیچگونه بخیه و جراحی در کار نیست این درمان سالم و راحت حس زنانگی شما را با تنگ کردن کانال واژن بیشتر میکند.

این جمع و جور کردن بافت های واژن با تولیدمجددکلاژن و جوان شدن مهبل به شما احساس جوانی میدهد

پتیت لیدی برای موارد متعددی از حالت های ژینکولوژی مثل تغییرات بعد از زایمان و حالتهای طبیعی ناشی از پیری قابل استفاده است.

پتیت لیدی یک راه حل ایده آل و راحت غیر تهاجمی غیر جراحی برای درمان حالت های مختلف واژینال می باشد و در عین حال هیچگونه ریسکی از عوارض جانبی ندارد در نهایت باعث میشود که شخص رضایت بیشتری جنسی داشته و اعتماد بنفس بیشتری پیدا کند و کیفیت زندگی شخص بهبود میابد.

موارد و کاربرد petit lady

1) تنگ کردن واژن و وستیبول

رضایت از نزدیکی جنسی بطور مشخص تحت تاثیر تنگی واژن است چونکه تحریک جنسی و لذت بیشتر خواهد شد.

جوانسازی واژن و وستیبول کانال واژینال را باریکتر میکند و افزایش مقدار تماس و سایش در طی نزدیکی را سبب میشود و این باعث افزایش حس و بالا بردن رضایت جنسی میشود.

2) درمان اتروفی واژینال

طی یک پروسه ی زمانی. علایم شامل خشکی واژینال، حس سوزش،ترشح واژینال، خارش ناحیه ی تناسلی ، سوزش هنگام ادرار کردن و کاهش لغزندگی واژن در طی فعالیت جنسی برای آنان که از اتروفی واژن رنج میبرند سطح پایین استروژن آنها باعث لاغری خشکی و التهاب دیواره ی واژن آنها میشود.در ضمن اتروفی واژن معمولا در سنین یائسگی اتفاق میافتد اما در موارد دیگری که افت استروژن وجود داشته باشد مثلا در زمان شیردهی بندرت در سنین جوانی نیز اتفاق میافتد اتفاقا در این موارد بایستی هر چه زودتر به فکر درمان بود

3) بهبود ظاهر تیره ناحیه تناسلی

جوانسازی وازن با لیزر رنگ طبیعی واژن را به پوست ناحیه برمیگرداند و قوام ابریشمی به ناحیه میدهد که معنی آن اینستکه که پتیت لیدی یک دری بسوی واژن سالم و جوان باز میکند.

4) تغییرات واژینال بعد از زایمان

حاملگی وضع حمل و زایمان طبیعی قطعا بیشترین مقصر در از بین رفتن حالت واژن و کاهش احساس هستند و خوشبختانه درمان با پتیت لیدی تنگی والاستیسیتی یک واژن جوان را دوباره به شما برمیگرداند

5 ) بی اختیاری استرسی ادرار (SUI) : خروج غیر ادراری ادرار در نتیجه ضعف بافتهای حمایت کننده مجاری ادراری می باشد تولد نوزاد و افزایش سن از دلایل عمده SUI می باشند این مشکل که خیلی هم شایع می باشد با فعالیتهای روزانه که با افزایش فشار داخل شکمی همراه باشد مثل سرفه عطسه ورزش و بلند کردن اجسام سنگین خود را نشان میدهد و باعث شرمندگی بیمار میشود خوشبختانه این مشکل نیز بخصوص در مراحل اولیه توسط این دستگاه بخوبی کنترل خواهد شد.