ژل پروفایلو

ژل پروفایلو

ژل پروفایلو چیست ؟

ژل پروفایلو ، محصولی نوین در حوزه جوانسازی پوست می باشد که می توان از آن به عنوان یک روش درمان انحصاری جهت بازسازی و ترمیم پوست یاد کرد.

پروفایلو ، تولید کلاژن و الاستین که در واقع پروتئین های جوانساز نگاهدارنده پوست هستند را تحریک کرده و با آزاد سازی هیالورونیک اسید طبیعی موجود در پوست ، می تواند سبب بهبود خطوط و چروک های ریز پوستی شده و فرآیند پیری را به تاخیر انداخته و همچنین با افزایش آبرسانی پوست موجب هیدراته شدن و شفافیت پوست شده  و به بهبود قوام پوست بیانجامد.

پروفایلو در حقیقت ، به عنوان یک آبرسان قوی پوستی عمل کرده و رطوبت مورد نیاز را به هیالورونیک های طبیعی موجود در زیر پوست می رساند و بدین ترتیب به نوعی سبب لیفت صورت بدون استفاده از ژل های مصنوعی می شود.

کلینیک تخصصی زیبایی دکتر صفائی در تهران از برجسته ترین کلینیک های زیبایی این استان به شمار می رود که با بهره وری از تخصص مثال زدنی و توانمندی بالای دکتر سینا صفائی جراح پوست و مو تهران ، در ارائه بهینه ترین خدمات زیبایی پوست و مو جزو پیشتازان این حوزه محسوب می گردد.

ماندگاری تزریق پروفایلو

نتایج تزریق پروفایلو ، غالبا پس از یکماه به خوبی نمود یافته و به تدریج سبب تحریک بیشتر کلاژن و الاستین پوست شده و شفافیت و شادابی پوست را دوچندان می کند.

اما به طور کلی توجه داشته باشید که تزریق پروفایلو نیز مانند دیگر روش های جوانسازی پوست ، دائمی نبوده و معمولا عمر آن 6 ماه تا یکسال به طول خواهد انجامید ؛ از این رو برای ماندگار کردن اثرات پروفایلو نیاز به تکرار تزریق می باشد.

ژل پروفایلو

نواحی تزریق پروفایلو

ژل پروفایلو ، غالبا برای تزریق در صورت و جوانسازی این ناحیه مورد استفاده قرار می گیرد ؛ اما با این وجود می توان از آن در نواحی ذیل نیز بهره برد :

  • صورت و گردن
  • دست ها و پاها
  • جلوی سینه
  • بازو و زانو

آیا ژل پروفایلو مانند فیلرهای پوستی سبب حجیم شدن لب و گونه می شود ؟

خیر ؛ مکانیزم عملکرد پروفایلو به نحوی است که مانند فیلرهای پوستی قادر به برجسته سازی لب ها و گونه ها نبوده و یک درمان اختصاصی در راستای آبرسانی پوست و ایجاد قوام و درخشندگی در پوست به شمار می رود.

اقدامات قبل از درمان پروفایلو

قبل از انجام پروفایلو ، باید از یکسری دستورات و اقدامات پیش درمانی تبعیت نمایید.

در ذیل به برخی از مهم ترین اقداماتی که قبل از درمان با پروفایلو باید مورد توجه قرار گیرند اشاره داشته ایم :

  • توصیه می شود از 24 ساعت قبل از درمان با پروفایلو ، از مصرف هر گونه مشروبات الکلی اجتناب فرمایید.
  • توجه داشته باشید که مصرف داروهای حاوی آسپرین و نیز داروهای ضد التهاب غیراستروئیدی ؛ از چند روز قبل از درمان پروفایلو ممنوع می باشد. ( این قبیل داروها منجر به افزایش ریسک کبودی در موضع تزریق خواهند شد. )

ژل پروفایلو

مراقبت های بعد از درمان پروفایلو

  • افراد بلافاصله پس از درمان پروفایلو ، می توانند انجام فعالیت های روزمره خود را آغاز نمایند.
  • تا چند ساعت پس از تزریق پروفایلو ، باید از آرایش کردن خودداری گردد.
  • در روزی که تزریق پروفایلو انجام پذیرفته ؛ باید از رفتن به استخر ، سونا ، شنا کردن و رفتن به باشگاه و انجام فعالیت های سنگین اجتناب شود.

آیا تزریق پروفایلو با عوارض جانبی همراه است ؟

خیر ، پروفایلو حاوی اسید هیالورونیک می باشد که به طور طبیعی در بدن موجود است ؛ لذا به خوبی با بدن سازگار بوده و توسط پوست تحمل می شود.

احتمال بروز عوارض ناشی از تزریق پروفایلو بسیار ناچیز است ؛ تنها عارضه طبیعی که بعد از تزریق پروفایلو رخ می دهد کبودی و تورم مختصر می باشد که نگران کننده نبوده و به تدریج و طی بازه زمانی کوتاهی از بین می رود.

هزینه تزریق ژل پروفایلو

قیمت تزریق ژل پروفایلو ، بسته به نیاز هر فرد متفاوت بوده و نیازمند بررسی و معاینه دقیق بیمار از سوی متخصص پوست می باشد.

دکتر سیناصفائی متخصص پوست شمال تهران به عنوان یکی از بهترین جراحان و متخصصان پوست و مو استان تهران شناخته می شوند.

ایشان با تجربه ای که طی سال های طبابت خویش در حوزه خدمات زیبایی و درمانی پوست کسب نموده اند ، توانسته اند نتایج مطلوبی را برای مراجعین خود به ارمغان آورند.

Tags: , , , , , , , , , ,

Comments are closed here.