ژل پروفایلو

ژل پروفایلو

ژل پروفایلو چیست ؟

ژل پروفایلو ؛ نوعی درمان انحصاری به منظور بازسازی و ترمیم پوست تلقی می شود. پروفایلو در حقیقت ، به عنوان یک آبرسان قوی پوستی عمل کرده و رطوبت مورد نیاز را به هیالورونیک های طبیعی موجود در زیر پوست می رساند و بدین ترتیب به نوعی سبب لیفت صورت بدون استفاده از ژل های مصنوعی می شود.

لازم به ذکر است که با افزایش سن ؛ تولید کلاژن و الاستین پوست ، کاهش یافته و در نتیجه خطوط و چین و چروک های پوستی در چهره پدیدار می گردند.

حال آن که ژل پروفایلو ؛ با تحریک تولید کلاژن و الاستین ( پروتئین های جوانساز نگاهدارنده پوست ) و همچنین از طریق آزادسازی هیالورونیک اسید ، می تواند فرآیند پیری را به تاخیر انداخته  ؛ سبب هیدراته شدن و شفافیت پوست شده و به طور کلی قوام از دست رفته پوست را به آن باز گرداند.

کلینیک تخصصی زیبایی دکتر صفائی در تهران از برجسته ترین کلینیک های زیبایی این استان به شمار می رود که با بهره وری از تخصص مثال زدنی و توانمندی بالای دکتر سینا صفائی جراح پوست و مو تهران ، در ارائه بهینه ترین خدمات زیبایی پوست و مو جزو پیشتازان این حوزه محسوب می گردد.

ماندگاری تزریق پروفایلو

نتایج تزریق پروفایلو ، غالبا پس از یکماه به خوبی نمود یافته و به تدریج سبب تحریک بیشتر کلاژن و الاستین پوست شده و شفافیت و شادابی پوست را دوچندان می کند.

اما به طور کلی توجه داشته باشید که تزریق پروفایلو نیز مانند دیگر روش های جوانسازی پوست ، دائمی نبوده و معمولا عمر آن 6 ماه تا یکسال به طول خواهد انجامید ؛ از این رو برای ماندگار کردن اثرات پروفایلو نیاز به تکرار تزریق می باشد.

ژل پروفایلو

نواحی تزریق پروفایلو

ژل پروفایلو ، غالبا برای تزریق در صورت و جوانسازی این ناحیه مورد استفاده قرار می گیرد ؛ اما با این وجود می توان از آن در نواحی ذیل نیز بهره برد :

  • صورت و گردن
  • دست ها و پاها
  • جلوی سینه
  • بازو و زانو

آیا ژل پروفایلو مانند فیلرهای پوستی سبب حجیم شدن لب و گونه می شود ؟

خیر ؛ مکانیزم عملکرد پروفایلو به نحوی است که مانند فیلرهای پوستی قادر به برجسته سازی لب ها و گونه ها نبوده و یک درمان اختصاصی در راستای آبرسانی پوست و ایجاد قوام و درخشندگی در پوست به شمار می رود.

هزینه تزریق ژل پروفایلو

قیمت تزریق ژل پروفایلو ، بسته به نیاز هر فرد متفاوت بوده و نیازمند بررسی و معاینه دقیق بیمار از سوی متخصص پوست می باشد.

دکتر سیناصفائی متخصص پوست شمال تهران به عنوان یکی از برجسته ترین جراحان و متخصصان پوست و مو استان تهران شناخته می شوند.

ایشان با تجربه ای که طی سال های طبابت خویش در حوزه خدمات زیبایی و درمانی پوست کسب نموده اند ، توانسته اند نتایج مطلوبی را برای مراجعین خود به ارمغان آورند.

Tags: , , , , , ,

Comments are closed here.