کاشت مو تهران

کاشت مو تهران

کلینیک کاشت مو تهران

کاشت مو تهران : ریزش مو ؛ از جمله رایج ترین معضلاتی است که بسیاری از افراد ، فارغ از جنسیت با آن مواجه هستند. البته توجه داشته باشید که ریزش 50 الی 100 تار مو در طول شبانه روز نباید شما را دچار تشویش و نگرانی کند ؛ چرا که این تعداد ریزش مو امری طبیعی است و به سهولت و با مصرف داروهای تقویتی می توان آن را برطرف نمود.

اما گاهی اوقات ریزش مو ، بیش از این تعداد بوده و منجر به خالی شدن حجم موها و نامنظم شدن ظاهر مو می گردد ؛ در چنین مواردی باید به منظور جلوگیری از تداوم ریزش مو و همچنین درمان آن به جراح و متخصص پوست و مو مراجعه نمود.

در حال حاضر کاشت مو از بهینه ترین متدهایی به شمار می رود که می توان از آن در راستای جبران موهای از دست رفته و دستیابی به ظاهر طبیعی موها استفاده نمود.

کاشت موی طبیعی یکی از خدماتی است که در کلینیک تخصصی زیبایی دکتر سینا صفائی ، با بهینه ترین روش ها و با هدف درمان کم مویی و طاسی انجام می پذیرد.

در کلینیک تخصصی دکتر صفائی جراح پوست و مو تهران و بهترین متخصص پوست و مو تهران ؛ تخصص ، تبحر و تجربه حرف اول را می زند. از این رو افرادی که با معضل کم مویی یا طاسی مواجه هستند و در آرزوی بازیابی موهای از دست رفته خود هستند ، می توانند برای کاشت مو تهران با مراجعه به کلینیک دکتر صفائی گامی اساسی در راستای تحقق این رویا برداشته و به آن جامه عمل بپوشانند.

کاشت مو تهران

علل ریزش مو

ریزش مو می تواند در پی عوامل مختلفی اتفاق بیفتد که برخی از مهم ترین این دلائل عبارتند از :

  • نوسانات هورمونی
  • استرس و اختلالات روحی – روانی
  • اختلالات و بیماری های تیروئیدی
  • مصرف مداوم برخی داروها
  • انجام اعمال جراحی متعدد و بیهوشی
  • رژیم های غذایی سخت و کاهش وزش زیاد
  • نگهداری نامناسب از موها ؛ به عنوان مثال شستشوی بیش از حد موها ، شستن موها با دمای نامناسب ، محکم بستن موها ، استفاده از مواد شیمیایی همچون رنگ مو و حالت دهنده های مو ، استفاده مکرر از سشوار و مواردی از این قبیل

روش های کاشت مو

افرادی که تصمیم به کاشت مو دارند با این سوال مواجه خواهند بود که بهترین روش کاشت مو چیست ؟ لذا ما در مقاله پیش رو به معرفی و شرح توضیحاتی اجمالی پیرامون روش های کاشت مو و نیز مزایا و معایب هر یک از این روش ها به طور مختصر پرداخته ایم.

در ابتدا لازم به ذکر است که در ارتباط با پرسش مطرح شده نمی توان پاسخی کلی بیان نمود ، چرا که در هر فرد با توجه به شرایط موجود ممکن است یکی از روش های موجود ، مطلوب تلقی شده و دیگر روش ها بازدهی مناسبی نداشته باشد.

در حال حاضر برای کاشت مو ، دو روش اصلی تحت عناوین FIT و FUT مورد استفاده قرار می گیرند و دیگر روش های کاشت مو در حقیقت زیرمجموعه ای از این دو روش می باشند.

توجه داشته باشید که نحوه و مکانیزم برداشت گرافت های مو ، وجه تمایز روش های کاشت مو می باشد و این روش ها را از یکدیگر متمایز می نماید.

باید خاطر نشان نمود که انتخاب هر یک از روش های نامبرده بر عهده پزشک معالج می باشد و ایشان بر اساس وضعیت شما مناسب ترین روش را برمی گزیند البته ناگفته نماند که پزشک در این باره با شما مشاوره کرده و در رابطه با انتخاب روش مورد نظر با شما گفتگو نموده و در نهایت نظر شما را نیز در صورت معقولانه بودن مدّنظر قرار خواهند داد.

کاشت مو تهران

  • کاشت مو به روش FIT :

در این روش ، گرافت های مو به صورت تک واحدی از بانک موی بیمار جدا می گردند. برای انجام این روش ، نیازی به انجام جراحی وجود ندارد ، از این رو محبوبیت زیادی در میان متقاضیان کاشت مو یافته است.

در روش FIT ؛ برای برداشت مو ، برش مو به صورت نواری نخواهد بود و همانطور که اشاره شد گرافت های مو به صورت تک واحدی از بانک موی بیمار برداشته شده و به صورت تک تک در موقعیت مورد نظر کاشته می شود.

بنابراین مدت زمان کاشت مو ؛ در روش FIT نسبت به روش FUT ، طولانی تر خواهد بود.

  • کاشت مو به روش FUT :

در کاشت مو به روش FUT ، نحوه برداشت مو با روش FIT تفاوت داشته و جهت برداشت مو می بایست موی مورد نظر به صورت نواری و در واقع به طور یکجا از بانک موی بیمار برداشته شود.

برای انجام این روش نیاز به جراحی می باشد و چون مقداری خونریزی دارد ؛ لذا شاهد آن هستیم که طرفداران کمتری به خود اختصاص داده است.

اما توجه داشته باشید که روش FUT ، از دید متخصصین این حوزه روشی کارآمد و مثمر ثمر محسوب می شود. زیرا در این روش ، امکان برداشت نوار مویی با ابعاد 1 یا 2 سانتی متری وجود دارد که این نوار مو متشکل از گرافت های موی طبیعی بوده و از پشت سر بیمار برداشت می گردد و کاشت موی موفق را به بهترین نحو ممکن محقق می سازد.

هزینه کاشت مو

در خصوص قیمت کاشت مو ، نمی توان قبل از معاینه حضوری متقاضی پیوند مو و بررسی وضعیت او اظهار نظر نموده و قیمتی قطعی معین نمود.

لذا افرادی که خواستار انجام کاشت مو می باشند ؛ به منظور اطلاع از هزینه آن ، باید به مطب متخصص پوست و مو مراجعه نموده و مورد آنالیز و معاینه قرار گیرند.

Tags: , , , , , , , , , ,

Comments are closed here.