لب فلیپ

تلنگر لب


بوتاکس لب چیست؟

لب فلیپ
تلنگر لب

یکی از محبوب ترین ترندها در مطب دکتر سینا صفایی، تقویت لب با روش های مختلف است.لب های ما یکی از مهم ترین قسمت های بدن هستند و اغلب به عنوان یک نقطه کانونی برای صورت عمل می کنند. به همین دلیل، بیماران اغلب به دنبال لب‌های پرتر هستند یا می‌خواهند با استفاده از بوتاکس لب‌هایشان را حجیم کنند و ظاهری جوان‌تر ایجاد کنند. بیمارانی که کاهش حجم ناشی از افزایش سن را تجربه کرده‌اند، یا شاید لب‌های نازک طبیعی یا لبخند لثه‌ای دارند، می‌توانند از بزرگ‌کردن لب‌ها با کمک پرکننده‌های لب بهره ببرند. بوتاکس لب و پرکننده های پوستی نیز به درمان خطوط لب ناشی از افزایش سن، آسیب های ناشی از نور خورشید یا سیگار کمک می کنند. پرکننده های لب و فلیپ لب می توانند به افزایش اعتماد به نفس کمک کنند و بدون نیاز به جراحی پلاستیک تهاجمی یا از کار افتادگی، ظاهری پوک تر به لب ایجاد کنند.

فیلر لب رایج ترین روش تزریقی غیرتهاجمی برای افزایش حجم لب است. بیشتر پرکننده های لب از اسید هیالورونیک، یک ماده طبیعی که در بدن ما تولید می شود، برای ایجاد لب پرتر استفاده می کنند. تزریق فیلر پوستی اسید هیالورونیک برای تحریک تولید کلاژن جدید در محل تزریق مورد تایید FDA است که به نوبه خود حجم اضافی و کانتورینگ دقیق لب ها را فراهم می کند. پرکننده های محبوب لب با اسید هیالورونیک شامل فیلرهای پوستی مانند Restylane Kysse، Restylane® Silk، Juvederm Volbella، Juvederm® Ultra و Belotero Balance هستند.

یکی از محبوب‌ترین روش‌های تزریق لب در مطب دکتر سینا صفایی ، بوتاکس لب است.از بوتاکس – یک تعدیل کننده عصبی – برای شل کردن عضلات اطراف لبه لب استفاده می کنند. با از بین بردن تنش در ناحیه دهان، درمان با بوتاکس لب می تواند ظاهر خطوط عمودی لب را کاهش دهد و لب بالا را به سمت بالا و لب پایین را به سمت پایین خم کند و به عنوان وسیله ای برای ایجاد لب های پرتر ایجاد کند. این یک گزینه عالی برای بیمارانی است که لبخند لثه ای دارند یا برای کسانی که به دنبال بزرگ کردن لب بدون تزریق فیلرهای پوستی هستند.

اگر از ظاهر لب‌های نازک‌تر ناامید شده‌اید یا آماده‌اید لب‌های پرتر و دلپذیرتر داشته باشید، دکتر سینا صفایی ، متخصص پوست و زیبایی اینجا به شما کمک می‌کند. او به‌خاطر تکنیک‌های زیبایی‌شناسی خاص و تکنیک‌های تزریقی‌اش که بدون هیچ زحمتی لب‌های زیباتر و پرتر را به شما هدیه میدهد. دکتر سینا صفایی به طور مداوم به عنوان یکی از بهترین تزریقات و متخصصان پوست در تهران که در روش های زیبایی مانند لیزر فراکشنال، ترماژ، پرکننده های پوستی، مراقبت از پوست، بوتاکس، لایه برداری های شیمیایی و کانتورینگ غیرتهاجمی بدن متخصص است. دکتر سینا صفایی در مورد تزریقات آرایشی به جوانسازی و افزایش زیبایی طبیعی شما کمک می کند، بدون اینکه نیاز به جراحی پلاستیک (روشی سنتی و پردرد و پرهزینه است) باشد

روش بوتاکس لب چیست؟

بوتاکس لب یک روش غیرتهاجمی برای تقویت لب است که به تزریق بوتاکس متکی است. بوتاکس یک تعدیل کننده عصبی است که از سم بوتولینوم نوع A تشکیل شده است. این سم می تواند سیگنال های عصبی به عضلات را در محل تزریق یا نزدیک آن مختل کند. بوتاکس برای درمان خطوط ریز و چین و چروک های پویا در امتداد پیشانی، گلابلا و پنجه کلاغی دور چشم مورد تایید FDA است. علاوه بر این، از بوتاکس می توان برای درمان چین و چروک روی گردن و لب ها استفاده کرد. با “انجماد” سیگنال های عصبی به ماهیچه ها، ماهیچه ها مجبور به شل شدن می شوند، که به نوبه خود می تواند ظاهر و استفاده بیش از حد از چین و چروک های پویا را کاهش دهد.

برای تلنگر لب بوتاکس، تزریق بوتاکس در ناحیه خارج از لب اعمال می شود که باعث شل شدن عضلات لب می شود. این به نوبه خود منجر به “تلنگر” لب می شود که لب بالا را به سمت بالا و لب پایین را به سمت پایین خم می کند و بدون افزودن حجم اضافی، زیبایی مضاعفی ایجاد می کند. تلنگر لب بوتاکس در درجه اول بر عضله orbicularis oris که ماهیچه ای است که لب ها را احاطه کرده است، تأثیر می گذارد. با آرام کردن تنش در این عضله، اثر تزریق مشخص شده و زیبایی لب‌های پرتر نمایان میشود.

لب فلیپ یا یا برجسته کردن لب یک جایگزین عالی برای پرکننده های پوستی است زیرا تغییر ظریف تری دارد و شکل لب های شما را تغییر نمی دهد یا بزرگ می کند. ممکن است طبیعی تر از سایر درمان های بزرگ کننده لب به نظر برسد. هیچ حجمی اضافه نمی شود، اما معمولاً به اندازه سایر روش های معمولی تقویت لب مانند تزریق فیلر پوستی Restylane و Juvederm دوام نمی آورد. سایر نوروتوکسین های جایگزین برای لب فلیپ شامل انواع دیگری از سموم بوتولینوم از جمله Dysport (abobotulinumtoxinA)، Xeomin  (incobotulinumtoxinA) و Jeauveau (prabotulinumtoxinA)  است.

چه کسی کاندیدای مناسب برای عمل بوتاکس لب فلیپ است؟

یک کاندید خوب برای عمل بوتاکس لب، بیمار بالای 18سال است که خواهان لب های پرتر با ظاهری طبیعی است. اگر لبخند لثه‌ای دارید، درمان با بوتاکس لب گزینه‌ای عالی است، زیرا این روش می‌تواند همان ماهیچه‌ای را که باعث ایجاد لبخند لثه‌ای می‌شود، شل کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *