تزریق بوتاکس در تهران

تزریق بوتاکس در تهران

جوانسازی صورت با تزریق بوتاکس در تهران

تزریق بوتاکس در تهران : سم بوتولینوم یا بوتاکس ، به طور گسترده ای در پزشکی زیبایی برای جلوگیری و اصلاح چین و چروک صورت استفاده می شود. بوتاکس نام تجاری اولین سم عصبی تزریقی است که توسط کلستریدیوم باکتری تولید می شود.

رایج ترین دلیل استفاده از بوتاکس ، کاهش ظاهر چین و چروک صورت است.

بوتاکس سیگنال های اعصاب عضلات را مسدود می کند ، این فلج موقت موجب نرم شدن چین و چروک ها می شود.

بوتاکس اغلب در خطوط پیشانی ، خطوط اطراف چشم و اخم استفاده می شود ؛ توجه داشته باشید که بوتاکس ، به رفع چین و چروک های ناشی از آسیب خورشید یا جاذبه کمکی نمی کند.

لازم به ذکر است تزریق بوتاکس ، فقط چند دقیقه طول می کشد و برای انجام آن نیازی به بیهوشی نخواهید داشت.

ماندگاری نتایج تزریق بوتاکس چقدر است ؟

باید اشاره داشت که 7 تا 14 روز طول می کشد تا تزریق اثر کامل داشته باشد و نتایج تزریق ، قابل مشاهده گردد.

البته ناگفته نماند که نتایج تزریق بوتاکس می تواند در افراد مختلف ، متفاوت باشد ؛ بعضی از افراد بهتر به بوتاکس پاسخ می دهند.

تزریق بوتاکس در تهران

به طور کلی ماندگاری بوتاکس ، 3 تا 6 ماه طول خواهد کشید.

با بازگشت آرام عملکرد عضلات ، خطوط و چین و چروک ها دوباره ظاهر می شوند و باید دوباره تزریق انجام شود.

اقدامات قبل از تزریق بوتاکس

  • نوشیدنی های الکلی ، آسپرین و داروهای ضد التهاب ، رقیق کننده خون ، دخانیات یا هر محصول حاوی نیکوتین را دو هفته قبل از تزریق متوقف کنید.
  • از چند وقت قبل از تزریق بوتاکس ؛ از موم ، لیزر یا کرم رفع موهای زائد ، محصولات مراقبتی پوست و ضد پیری مانند رتینول ، اسید گلیکولیک و آلفا هیدروکسی اسید استفاده نکنید.
  • در جلسه مشاوره ؛ پزشک خود را از سابقه پزشکی ، مصرف داروها ، ویتامین ها و مکمل های گیاهی که در گذشته مصرف کرده اید یا در حال مصرف آن هستید ؛ مطلع کنید.

برای تزریق بوتاکس باید به چه پزشکی مراجعه کرد ؟

اکیدا توصیه می گردد که جهت تزریق بوتاکس ، یک پزشک متخصص پوست باتجربه و ماهر انتخاب کنید ؛ چرا که متخصصان آموزش دیده و مجرب ، از دانش و مهارت گسترده در زمینه روش های تزریقی برخوردارند.

این بدان معنی است که پزشکان متخصص پوست ، نه تنها می تواند در مورد بهترین روش درمانی به شما مشاوره مناسب ارائه دهند ؛ بلکه نتایج مورد نظرتان را نیز به بهترین نحو ممکن برای شما به ارمغان خواهد آورند.

دکتر سینا صفائی جراح و متخصص پوست و از بهترین پزشکان متخصص پوست در تهران می باشند که نتایج درخشانی را در حوزه اعمال جوانسازی صورت ؛ از جمله تزریقات زیبایی اعم از تزریق بوتاکس و ژل و فیلر در کارنامه کاریشان ثبت نموده اند.

پیشنهاد ما به عزیزانی که تمایل به تزریق بوتاکس در تهران دارند ؛ دکتر صفائی بهترین متخصص پوست شمال تهران می باشد.

هزینه تزریق بوتاکس در تهران چقدر است ؟

تزریق بوتاکس و تمامی روش های جوانسازی پوست ، جزو اعمال زیبایی محسوب می شوند و هیچ شرکت بیمه ای هزینه های آن ها را پوشش نمی دهد.

تعیین هزینه دقیق تزریقات زیبایی ، مستلزم معاینه حضوری زیباجو می باشد و قبل از معاینه نمی توان قیمت آن ها را برآورد نمود.

Tags: , , , , , , , ,
ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات