تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت

افزایش زیبایی با تزریق چربی به صورت

باید این واقعیت را پذیرفت که صورت با افزایش سن ، حجم خود را که شامل چربی و کلاژن است ؛ از دست می دهد.  تزریق چربی به صورت ، با افزودن حجم مورد نیاز چربی به مناطق خاصی از صورت ؛ می تواند علائم پیری را بهبود بخشد.

انتقال چربی که به آن پیوند چربی ، تزریق چربی و لیپوفیلینگ نیز گفته می شود ،  از چربی خود شخص برای پر کردن خطوط پوستی و چین و چروک ها و نیز حجم دهی و برجسته سازی به نقاط مورد نظر صورت استفاده می کند.

از این رو به جرأت می توان اذعان داشت ؛ مزیت اصلی تزریق چربی این است که یک ماده پرکننده کاملا طبیعی می باشد و عارضه ای به دنبال ندارد.

لازم به ذکر است که چربی را می توان از قسمت هایی از بدن ؛ اعم از شکم ، پهلوها یا ران ها  استخراج کرد و به مناطقی از صورت منتقل نمود که نیاز به افزایش حجم دارند.

به طور کلی ، تزریق چربی می تواند چین و چروک های عمیق خاصی را صاف کند ؛ حجم لب های نازک یا بافت نرم گونه و چانه را افزایش داده و موجب بهبود کانتورینگ صورت شده و همچنین گودرفتگی زیر چشم را نیز برطرف کند.

تزریق چربی به صورت

انواع تزريق چربی

به طور کلی سه نوع پیوند چربی وجود دارد : پیوند ماکرو چربی ، پیوند میکرو چربی و پیوند چربی نانوفت.

  1. پیوند ماکروچربی : از پیوند ماکرو چربی ؛ در مواردی استفاده می شود که هدف از پیوند چربی ، تزریق حجم زیادی از چربی به بدن ؛ به عنوان مثاله تزریق چربی به باسن یا سینه باشد.
  2. پیوند میکرو چربی : در شرایطی که نیاز به انتقال حجم کمتری از چربی وجود داشته باشد از این روش استفاده می شود. در پیوند میکرو چربی ، ذرات ریز چربی با استفاده از کانولاهای کوچکتر  برداشته شده و به نقاط مورد نظر تزریق می شوند. ( در این روش ، احتمال گلوله شدن چربی زیر پوست ؛ به حداقل می رسد. )
  3. پیوند چربی نانوفت : چربی نانوفت ، به چربی ای گفته می شود که از طریق فیلتر به مایع غلیظی تبدیل شده و غنی از سلول های بنیادی و فاکتورهای رشد است.

از این نوع چربی ، برای ایجاد ساختار و حجم استفاده نمی شود ؛ بلکه بیشتر برای بهبود کیفیت پوست ، بافت و رنگ آن استفاده می گردد.

پیوند چربی نانوفت ؛ می تواند به صاف شدن خطوط لب ، خط خنده و بهبود رنگ و بافت فرورفتگی کمک کند.

باید اشاره داشت که پیوند چربی نانو ، حتی می تواند به تحریک فولیکول های مو و بازسازی موهای جدید کمک کند.

هزینه تزريق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت ؛ با هدف رفع چروک ها و خطوط پوستی ، حجیم سازی نقاط مورد نظر صورت ، زاویه سازی فک و خط چانه ( بهبود کانتورینگ ) و در نهایت افزایش زیبایی چهره انجام می پذیرد.

از این رو باید اشاره داشت که تزریق چربی ( فارغ از ناحیه تزریق ) ، یک روش زیبایی به شمار رفته و خود فرد زیباجو باید هزینه های آن را بپردازد ؛ زیرا خدمات شرکت های بیمه ، صرفا شامل اعمال درمانی شده و خدمات زیبایی را پوشش نداده و هزینه آن را تقبل نمی کنند.

افرادی که خواهان تزریق چربی به صورت می باشند ، برای کسب اطلاع از قیمت دقیق آن باید حضورا به جراح مورد نظر شان مراجعه نموده و مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرند.

Tags: , , , , , , , , ,
ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات