تزریق ژل

تزریق ژل

درباره تزریق ژل

تزریق ژل ؛ یکی از روش های مدرن در راستای جوانسازی پوست به شمار می رود که با برطرف نمودن خطوط و چین و چروک های جزئی پوست نظیر خط اخم ، خط خنده ، خطوط پیشانی و غیره کمک شایانی به بازیابی جوانی و شادابی پوست می نماید.تزریق ژل

همچنین ژل ؛ به دلیل برخورداری از قابلیت حجیم سازی ، امکان فرم دهی و برجسته سازی نقاط مختلف صورت خصوصا گونه ها ، چانه و لب را نیز فراهم می آورد.

لازم به ذکر است در حالت طبیعی ، پوست دو نوع پروتئین تحت عناوین کلاژن و الاستین تولید می نماید که این پروتئین ها در حقیقت موظف به ایجاد قوام در پوست و استحکام بخشیدن به آن می باشند.

حال آن که پروتئین های مذکور ؛ در اثر عواملی اعم از وراثت ، افزایش سن و برخی پارامترهای محیطی همچون عادات غذایی نادرست ، قرارگیری در معرض اشعات مضر و غیره در معرض آسیب قرار گرفته و منجر به پیدایش علائم پیری در چهره می گردند.

تزریق ژل ، پوست را تحریک به تولید این دو پروتئین کرده و بدین ترتیب و با رفع چروک های خفیف تا متوسط پوست و همچنین پر کردن نواحی مورد نظر صورت ، سبب بهبود حالت چهره و بازگشت شادابی به آن می شود.

تزریق ژل چیست ؟

ژل هایی که در حال حاضر مورد استفاده قرار می گیرند ، حاوی هیالورونیک اسید می باشند.

هیالورونیک اسید در واقع ، ماده ای است که در حالت طبیعی در بدن وجود داشته و به دلیل خاصیت آبرسانی ای که دارد ، درخشندگی و شفافیت پوست را افزایش داده و با تحریک تولید کلاژن و الاستین منجر به جوانسازی پوست می گردد.

کاربرد تزریق ژل :

اگر چه از فرآیند تزریق ژل ، عمدتا در صورت بهره گرفته می شود ، اما می توان از آن در نقاط ذیل نیز استفاده کرد :

  • ناحیه پشت دست ها
  • تزریق ژل
  • گردن
  • بازو
  • و زانوها

لازم به ذکر است که دستیابی به موارد فوق الذکر ؛ تنها در صورت انتخاب یک متخصص پوست متبحر و مجرب ، محقق می گردد ، لذا در صورتی که درصدد انجام تزریق ژل می باشید توصیه می شود حتما به یک متخصص پوست حاذق و کارآزموده مراجعه نمایید.

دکتر سینا صفائی متخصص پوست شمال تهران و از بهترین پزشکان کلینیک زیبایی دکتر صفائی ، شما را در راستای حصول نتایج موفقیت آمیز از کلیه روش های جوانسازی پوست از جمله تزریق ژل به بهترین نحو ممکن یاری می نمایند.

Tags: , , , , , , ,