جراح پوست و مو تهران

جراح پوست و مو ، پزشکی می باشد که در شاخه درماتولوژی از علم پزشکی تحصیل نموده است. متخصص پوست با انواع بیماری های مرتبط با پوست و مو آشنایی دارد و همچنین قادر به ارائه کلیه خدمات درمانی و زیبایی در حوزه پوست و مو می باشد. یافتن یک متخصص پوست خوب از شایع ترین دغدغه هایی است که اکثریت افراد با آن روبرو هستند ، به طور کلی افراد باید با توجه به شهر محل سکونت خود برای انتخاب بهترین متخصص پوست اقدام کنند. به طور مثال افرادی که ساکن استان تهران هستند و به دنبال یافتن بهترین جراح پوست و مو تهران می باشند ، می توانند به وبسایت رسمی دکتر سینا صفائی جراح پوست و مو و بهترین متخصص پوست شمال تهران مراجعه کنند و با مراجعه به بخش گالری تصاویر سایت و صفحه اینستاگرام ایشان نمونه کارهای شان را مشاهده نموده و با نهایت اطمینان جهت انجام امور پوست و مو به مرکز پوست دکتر صفائی مراجعه فرمایند.

جراح پوست و مو تهران - دکتر سینا صفائی

اهمیت سلامت پوست از زبان جراح پوست و مو :

به جرات می توان گفت که پوست بزرگ ترین عضو بدن می باشد و در حقیقت سد دفاعی بدن در مقابل باکتری ها نیز هست و می تواند بیانگر سلامت کل بدن نیز باشد از این رو بسیار قابل اهمیت است.

خدمات متخصص و جراح پوست و مو تهران

متخصص پوست یا اصطلاحا درماتولوژیست ، توانایی انجام تمامی متدهای پزشکی در راستای خدمات درمانی و زیبایی پوست و مو را داراست. دکتر سینا صفائی ، بهترین جراح پوست و مو تهران در مرکز پوست خود در شمال تهران محدوده اقدسیه ، خدمات زیر را ارائه میدهد :

 • خدمات درمانی پوست

بسیاری از بیماری های پوستی از طریق دارو درمانی قابل درمان می باشند ، اما بعضی از آن ها در مقابل درمان با دارو مقاوم هستند و نیاز به درمان پیچیده تری دارند. درمان برخی بیماری های پوستی در مطب پزشک انجام پذیر است ، اما برخی دیگر از این بیماری ها مستلزم بستری شدن در بیمارستان می باشند. لازم به ذکر است نمونه برداری که اصطلاح پزشکی آن بیوپسی است ، اولین اقدامی می باشد که لهترین متخصص پوست تهران برای تشخیص یا ردّ بیماری از آن استفاده می کند و پس از آن پروسه درمان را آغاز می نماید.

 • خدمات زیبایی پوست

بهترین جراح پوست و مو تهران ، دوره های تخصصی جوانسازی پوست را هم می گذرانند ، لذا از دانش و آگاهی لازم در حوزه خدمات جوانسازی نیز برخوردارند. برخی از رایج ترین خدماتی که متخصص پوست در زمینه جوانسازی انجام می دهد عبارتند از :

 1. لیفت با نخ : لیفت با نخ ، یکی از تکنیک های غیرتهاجمی جوانسازی است که با ایجاد کشیدگی در پوست ، به اصلاح افتادگی پوست می انجامد.
 2. تزریق ژل : این روش به منظور حجم دهی به نقاطی از صورت ، نظیر گونه و لب مورد استفاده قرار می گیرد ، همچنین از آن می توان برای رفع خطوط اخم ، لبخند و چروک های موجود در نواحی مختلف صورت بهره برد.
 3. تزریق فیلر : یکی دیگر از روش های جوانسازی پوست می باشد و از آن در راستای رفع چین و چروک و حجیم سازی نقاطی از صورت ، مانند گونه و لب بهره برده می شود.
 4. مزوتراپی پوست : روشی است که با تزریق ماده مزوتراپی ( حاوی هورمون ها ، ویتامین ها و عصاره گیاهان است ) به لایه اپیدرم پوست ، کلاژن و الاستین مورد نیاز پوست را تامین می کند و به این ترتیب مشکلات پوستی را مرتفع می سازد.
 5. پی آر پی پوست : در این روش با بهره وری از پلاسمای غنی شده خون و تزریق آن به پوست ، چین و چروک های پوستی را برطرف می کنند و همچنین دیگر مشکلات پوستی اعم از خطوط اخم و لبخند ، جای جوش و آکنه ، تیرگی و پف دور چشم ، چین و چروک های پوستی و جای زخم و سوختگی نیز با استفاده از پی آر پی قابل رفع می باشند.

نمونه کار فوق العاده کانتورینگ و جوانسازی پوست توسط بهترین جراح پوست و مو تهران

انتخاب یک حراح پوست و مو خوب

خدمات درمانی و زیبایی پوست و مو ، سال های متمادی است که توسط متخصصان پوست ارائه شده و با بهره وری از پروفایل ایمنی تثبیت شده موجود ، موجبات رضایت خاطر بیماران را فراهم ساخته است. اما همانطور که می دانید یافتن بهترین جراح و متخصص پوست و مو در تهران که بتوان با خیال راحت به ایشان اعتماد کرده و برای انجام خدمات زیبایی و درمانی پوست به او مراجعه نمود ، در حقیقت نوعی چالش محسوب می شود.

مرکز پوست دکتر صفایی ، بهترین متخصص و جراح پوست و مو تهران در اقدسیه

نحوه انتخاب متخصص و جراح پوست و مو

امروزه از رایج ترین راه هایی که از آن می توان در راستای انتخاب پزشک متخصص پوست و مو بهره برد ، جستجو در گوگل و همچنین صفحات مجازی همچون اینستاگرام می باشد. شما پس از جستجو در این منابع ، با لیستی از پزشکان مواجه خواهید بود که در این میان باید با لحاظ شرایط ذیل مبادرت به انتخاب بهترین متخصص پوست نمایید.

 • بهترین متخصص پوست و مو تهران ، بیش از هر چیز بر اصول اخلاقی و ایمنی بیمار متمرکز است.
 • جراح پوست و مو ، باید توانایی ارزیابی و تشخیص هر گونه اختلالات مربوط به پوست و مو را دارا بوده و با تشخیص صحیح ، مناسب ترین روش درمانی را برگزیند.
 • یک متخصص پوست خوب تهران ، باید بر متدها و تکنولوژی های روز دنیا که به منظور درمان مشکلات پوستی و خدمات جوانسازی پوست ارائه شده اند ؛ اشراف داشته باشد.
 • بهترین متخصص پوست و مو ، برای ارائه خدمات زیبایی و درمانی باید از به روز ترین و مدرن ترین تجهیزات و همچنین محصولات تایید شده و با کیفیت بهره ببرد.
 • بهترین جراح پوست و مو تهران ، باید در هنگام انجام خدمات جوانسازی ؛ حتما فاکتورهای زیبایی را مد نظر داشته و صرفا بنا به خواسته فرد زیباجو اقدام ننموده و بر اساس خصوصیات و مولفه های ظاهری وی ، بهترین روش برای افزایش زیبایی را برای او انتخاب نماید. در نهایت ، این که یک متخصص پوست حاذق و کارآزموده باید پیش از ارائه هر گونه خدماتی ، یک جلسه مشاوره برای شما اختصاص دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *