جوانسازی و تنگ کردن واژن بدون عوارض

لیزر جوانسازی واژن، یک درمان غیرجراحی است که برای جوانسازی و تنگ کردن واژن انجام می شود. جوانسازی، بافت های واژن را ترمیم می کند و باعث سفتی عضلات واژن می شود. بی اختیاری ادرار نیز در صورتی که شدید نباشد با لیزر جوانسازی واژن، قابل درمان است.

لیزر جوانسازی واژن، بسیاری از مشکلات رابطه جنسی را که در اثر افزایش سن ایجاد شده است را برطرف می کند. تغییرات دیواره واژن پس از زایمان نیز با روش جوانسازی واژن بهبود پیدا می کنند.

لیزر زیبایی بانوان، روش غیرجراحی و کم تهاجمی است که بدون ایجاد درد و عوارض، خانم ها را قادر می سازد رابطه جنسی خود را بهبود بخشند.

به طور خلاصه
لیزر جوانسازی واژن موجب دارای ویژگی های زیر است:

غیرجراحی، سریع و بدون درد
افزایش تحریک پذیری جنسی و بهبود رابطه جنسی
ارگاسم بهتر
بهبود کیفیت زندگی
لیزر اربیوم با دقت و اثرگذاری کافی، باعث کاهش قطر واژن می شود و در مدت کوتاه، نتیجه بخش است. لیزر اربیوم روشی ساده و سرپایی است و هیچ آسیب و مشکلی برای شخص ایجاد نمی کند؛ نیازی نیست شخص بعد از لیزردرمانی استراحت کند و می تواند به کارهای روزانه خود بپردازد. لیزر جوانسازی واژن بدون ایجاد بی حسی انجام می شود و بین 10 تا 15 دقیقه طول می کشد.

از آنجایی که لیزر اربیوم نوعی لیزر کم توان به شمار می رود، انجام آن عوارض و آسیب های ناشی از لیزرهای پرتوان را ندارد. از آنجایی که بافت واژن بسیار ظریف و حساس است، توصیه می شود خانم ها با انتخاب لیزر اربیوم، مشکلات احتمالی را به حداقل برسانند.

منابع :

http://thevinstitute.com.au/what-is-vaginal-rejuvenation

http://www.loreimedicalspa.com/ct-menu-item-15/ct-menu-item-24.html

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات