لیپ فلیپ


فیلر لب یا بوتاکس لب

لیپ فلیپ

فیلر لب یا بوتاکس لب

لب‌ها یکی از مشخص‌ترین ویژگی‌های صورت ما هستند و اغلب در مورد زیبایی و زیبایی‌شناسی، کانون توجه هستند. با ظهور رسانه‌های اجتماعی، روند افزایشی در روش‌های بزرگ‌کردن لب، به‌ویژه فیلر لب یا بوتاکس لب داشته است.

در حالی که این درمان ها ممکن است در نگاه اول مشابه به نظر برسند، در واقع تفاوت های کلیدی بین این دو وجود دارد که بیماران متخصص پوست و مو و زیبایی دکتر سینا صفایی باید قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه کدام درمان برایشان مناسب است، از آنها آگاه باشند.

لیپ فلیپ چیست؟

لیپ فلیپ یک روش زیبایی غیر جراحی است که از دوزهای کوچک بوتاکس برای شل کردن موقت عضلات اطراف لب استفاده می‌کند و ظاهری کامل‌تر و مشخص‌تر به آن‌ها می‌دهد. این روش به طور خاص عضلات اوربیکولاریس لب بالایی را هدف قرار می‌دهد و باعث می‌شود که لب بالایی به سمت بیرون «چرخه» شود و ظاهری کامل‌تر و مطلوب‌تر ایجاد کند.

این به ویژه برای افرادی که لب بالایی کوچکتر از لب پایین دارند مناسب است و همچنین روشی موثر برای کاهش لبخند لثه ای است. انجام این روش تنها چند دقیقه در مطب دکتر سینا صفایی طول می کشد و نتایج می تواند تا چهار ماه ادامه داشته باشد.

مزایا:

غیر تهاجمی: لیپ فلیپ یک روش غیر جراحی است که شامل تزریق بوتاکس در ناحیه لب است. این بدان معنی است که هیچ زمان از کار افتادگی و حداقل ناراحتی وجود ندارد.

مقرون به صرفه: روش فلیپ لب در مقایسه با پرکننده لب و سایر روش های افزایش دهنده لب هزینه کمتری دارد.

ظاهری طبیعی: لیپ فلیپ یک روش ظریف است که می تواند ظاهر لب ها را بدون تغییر شدید شکل آنها افزایش دهد.

معایب:

نتایج فوری نیستند: اثرات بوتاکس فوری نیست و ممکن است تا 14 روز طول بکشد تا قابل توجه شود.

نتایج موقت: اثرات روش لیپ فلیپ تنها چند ماه دوام می‌آورد، بنابراین برای حفظ ظاهر دلخواه، نیاز به نگهداری منظم است.

نتایج محدود: لیپ فلیپ یک روش ظریف است که فقط می تواند ظاهر لب ها را کمی بهبود بخشد. اگر به دنبال نتایج چشمگیرتری هستید، فیلر لب ممکن است گزینه بهتری باشد.

خطرات بالقوه: بیماران ممکن است عوارض جانبی جزئی مانند کبودی و تورم را تجربه کنند.

فیلر لب چیست؟

پرکننده های لب یک راه حل طولانی مدت برای افزایش حجم و شفافیت لب ها هستند. این روش که در مطب دکتر سینا صفایی  انجام میشود شامل تزریق یک فیلر مبتنی بر اسید هیالورونیک به لب ها برای افزایش حجم، و آبرسانی و بازگرداندن رطوبت به پوست است.

نتایج می تواند تا یک سال دوام داشته باشد و برای حفظ ظاهر مورد نظر می توان درمان های لمسی انجام داد. اسید هیالورونیک مورد استفاده در پرکننده های لب به طور طبیعی در بدن یافت می شود. برای افزایش حجم لب به لبه قرمز لب تزریق می‌شود و لب‌هایی نرم، پف‌ تر و پُرتر ایجاد می‌کند. علاوه بر این، پرکننده های لب نیز می توانند خطوط اطراف لب را پر کنند تا ظاهر پوست را صاف کنند.

مزایا:

نتایج فوری و طولانی مدت: پرکننده های لب بلافاصله حجم می دهند و نتیجه فوری می دهند. آنها معمولاً 6 تا 12 ماه دوام می آورند، بنابراین اثرات طولانی تری نسبت به Lip Flip دارند.

قابل سفارشی سازی: از فیلر لب می توان برای ایجاد انواع ظاهر، از بهبودهای ظریف تا تغییرات چشمگیرتر استفاده کرد.

گزینه های درمانی انعطاف پذیر: تعداد تزریق های مورد استفاده را می توان برای دستیابی به ظاهر مطلوب تنظیم کرد.

معایب:

هزینه: فیلر لب روشی گرانتر از لیپ فلیپ است.

خطرات بالقوه: بیماران ممکن است کبودی، قرمزی، حساسیت، درد خفیف، تورم و التهاب را تجربه کنند، اما برای مدت طولانی‌تری باقی نمی‌مانند.

اگر به دنبال بهبود ظریف و طبیعی برای لب های خود هستید، لیپ فلیپ ممکن است راه حل شما باشد. با این حال، اگر به دنبال تغییر چشمگیر هستید، فیلر لب ممکن است مناسب‌تر باشد. همچنین ممکن است ترکیب این دو روش درمانی را برای رسیدن به نتیجه متعادل انتخاب کنید.

همچنین مهم است که توجه داشته باشید که یک متخصص واجد شرایط مانند دکتر سینا صفایی باید هر دو لیپ فلیپ و فیلر لب را انجام دهد. در کلینیک متخصص پوست و مو و زیبایی دکتر سینا صفایی ، پزشک می توانند یک برنامه درمانی تزریقی را برای نیازها و ترجیحات فردی شما تنظیم کند و در عین حال اطمینان حاصل کند که درمان به طور ایمن و موثر انجام می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *