تزریق فیلر

مزایای فیلر لب چیست؟

تزریق فیلر

فیلر لب مزایای زیادی دارد، از جمله:

فیلر لب روش معمولا مانند روش پرکننده لب  بی خطر است و یا خطر عوارض یا عوارض جانبی کمی وجود دارد.
این روش می توانند عزت نفس شما را افزایش دهد.
فیلر لب برگشت پذیر هستند اگر از ظاهر خود راضی نیستید، پزشک شما می تواند آنزیمی (هیالورونیداز) را برای حل کردن پرکننده لب شما تزریق کند.

خطرات فیلر لب چیست؟

فیلر لب خطراتی را به همراه دارد، از جمله:

خونریزی و درد در محل های تزریق
تب سرد
تغییر رنگ یا حساسیت.
عفونت
لب های شما ممکن است اندازه های مختلفی داشته باشند (عدم تقارن).
فیلر ممکن است در نواحی دیگر صورت شما، معمولاً به سمت بینی مهاجرت کند.

آیا فیلر لب برای شما مضر هستند؟

فیلرهای لب یک درمان پزشکی هستند. فیلرهای لب زمانی که توسط یک متخصص پوست و مو و زیبایی با تجربه از جمله دکتر سینا صفایی، متخصص پوست یا جراح زیبایی انجام شوند، بسیار ایمن هستند.

شما نباید فیلرهای لب را در سالن زیبایی یا مراکز غیرمجاز و فاقد صلاحیت پزشکی انجام دهید.

آیا فیلر لب های شما را خراب می کنند؟

اگر پرکننده های لب را از یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی باتجربه دریافت نکنید، خطر خراب شدن لب های خود را دارید. لب های شما ممکن است به طور دائم کشیده شوند، بافت اطراف لب شما ممکن است بمیرد، پرکننده لب ممکن است سفت شود یا محل های تزریق ممکن است عفونی شود.

آیا پرکننده های لب درد دارند؟

ممکن است درد خفیفی را در محل های تزریق تجربه کنید. درد باید بعد از 12 تا 24 ساعت از بین برود.

آیا فیلر لب دائمی است؟

فیلرهای لب دائمی نیستند. آنها به آرامی با گذشت زمان از بین می روند، معمولاً 12 تا 18 ماه پس از دریافت آنها، بسته به متابولیسم شما. ممکن است برای حفظ حجم مورد نظر خود به درمان‌های روتین لمسی نیاز داشته باشید.

زمان نقاهت چقدر است؟

پس از 12 تا 24 ساعت، درد شما باید برطرف شود. تورم شما باید بعد از 24 تا 48 ساعت از بین برود، اما ممکن است تا یک هفته طول بکشد.

اگر می‌خواهید قبل از یک رویداد بزرگ، مانند عروسی، لب‌هایتان پر شود، باید این عمل را حداقل دو هفته زودتر برنامه‌ریزی کنید تا مطمئن شوید که به طور کامل بهبود یافته‌اید.

چه زمانی می توانم بعد از پر شدن لبم بخورم یا بنوشم؟

بهتر است تا زمانی که داروی بی حسی موضعی یا تزریق بلوک عصبی از بین برود صبر کنید تا به طور تصادفی لب های خود را گاز نگیرید و پرکننده را مختل نکنید. همچنین باید از خوردن غذاهای نامرتب که ممکن است باعث شود صورت یا لب های خود را پاک کنید به مدت حداقل 24 ساعت خودداری کنید.

همچنین به مدت حداقل 24 ساعت از مصرف نی نوشیدنی یا سیگار کشیدن خودداری کنید. انقباض یا انقباض لب های شما ممکن است فیلر لب را مختل کند.

همچنین باید حداقل به مدت 24 ساعت از نوشیدن الکل خودداری کنید، زیرا الکل خون شما را رقیق می کند که می تواند کبودی روی لب های شما را بدتر کند.

چه زمانی باید به دکتر سینا صفایی مراجعه کنم؟

یک قرار ملاقات بعدی با دکتر سینا صفایی دو هفته پس از عمل پرکننده لب خود ترتیب دهید. ایشان لب های شما را بررسی می کنند و با هم، در مورد نتایج نهایی صحبت خواهید کرد، از جمله اینکه آیا می خواهید حجم بیشتری داشته باشید، که نیاز به فیلر بیشتری خواهید داشت.

چه سوالاتی باید دکتر متخصص زیبایی خود بپرسم؟

چند بار عمل فیلر لب را انجام داده اید؟
چه مارک هایی از فیلرهای لب را پیشنهاد می کنید؟
چه مارکی از فیلر لب را پیشنهاد می کنید؟
آیا فیلر لب برای من گزینه بهتری است؟
چه مدت طول می کشد تا لب های من بهبود یابد؟
در دوران نقاهت چه مسکن هایی مصرف کنم؟
لیست کامل خطرات و عوارض چیست؟
چند وقت یکبار باید برای حفظ حجم، قرارهای بعدی را برنامه ریزی کنم؟

فیلر لب یک تصمیم شخصی است. اگر می‌خواهید اندازه لب‌های خود را افزایش دهید، به یک متخصص پوست و مو زیبایی دکتر سینا صفایی مراجعه کنید تا در مورد گزینه‌های خود صحبت کنید. فیلر های لب می توانند اعتماد به نفس شما را افزایش دهند، اما باید توجه داشته باشید که موقتی هستند. به طور متوسط هر 12 تا 18 ماه یکبار نیاز به فیلر لب جدید دارید. در مورد سوالات و نگرانی های خود با دکتر سینا صفایی خود صحبت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *