فیلر لب روسی در مقابل فیلر لب معمولی

تفاوت درمان فیلر لب معمولی با روش فیلر لب روسی چیست ؟

 فیلر لب روسی در مقابل فیلر لب معمولیپرکننده های لب سالهاست که بسیار محبوب هستند. تکنیک های مختلفی برای پرکردن لب ها با فیلر وجود دارد. به نظر می رسد روش فیلر لب روسی یک روند جدید و بروز است. اما واقعا این تکنیک چقدر جدید است؟

لب های پرتر از طریق فیلر لب

فیلرها از اسید هیالورونیک ساخته شده و به مقدار کم به لب ها تزریق می شوند. با فیلر می توانید لب های خود را پرتر کنید. اسید هیالورونیک بسیار ایمن است زیرا به طور طبیعی در بدن ما وجود دارد. این ماده بدن به آرامی تجزیه می شود، بنابراین می توانید برای مدت طولانی از لب های پر خود لذت ببرید. نتیجه 8 تا 12 ماه ماندگاری دارد.

قبل از درمان، یک کرم بی حس کننده روی لب های شما زده می شود، بنابراین تقریبا دردی احساس نمی کنید.نتیجه بلافاصله قابل مشاهده است. روزهای اول ممکن است کمی متورم شده و کبودی های کوچکی داشته باشید. پس از چند روز ناپدید می شود و می توانید به طور کامل از نتیجه لذت ببرید. اگر از نتیجه راضی نیستید، می توانید فیلر را حل کنید.

تفاوت بین فیلر لب معمولی و روسی چیست؟

در مورد این فیلر لب روسی، نه تنها لب های شما با تزریق میکرو پر می شود، بلکه خط لب نیز پر می شود. این خط لب در واقع کانتور لب شماست. با گنجاندن این خط لب در درمان پرکننده، خط لب کمی بیشتر فر می خورد و یک لب صاف روسی به شما می دهد. لب های شما با یک تعریف واضح از خط لب، شکل نسبتا صافی دارند.

نتیجه این تکنیک پرکننده لب روسی (و همچنین با هر روش دیگر پرکننده لب) لب‌هایی زیبا، پر و گرد است. شما لب های صورت اردکی نخواهید داشت.

لب های صورت اردکی عمدتاً به دلیل تزریق بیش از حد فیلر ایجاد می شوند.

لب های روسی در کلینیک زیبایی دکتر سینا صفایی

این تکنیک سال هاست که در مطب دکتر سینا صفایی متخصص پوست و مو و زیبایی استفاده می شود. یک تکنیک بهتر یا بدتر از دیگری نیست. ما همیشه برای بهترین و زیباترین نتیجه تلاش می کنیم. همه لب ها از نظر شکل، اندازه و ضخامت متفاوت هستند. اینکه کدام روش برای شما مناسب تر است به نتیجه دلخواه و فرم لب شما بستگی دارد. به هر حال، نه تنها لب های شما، بلکه کل صورت شما نیز در نظر گرفته می شود. برای یک نتیجه طبیعی، لب های عالی تعادل چهره شما را حفظ می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 6 =