لیپ لیپ چیست و چگونه این درمان را انجام می دهید؟

لیپ فلیپ چیست؟ و آیا ارزش دارد؟


لیپ فلیپ چیست و چگونه این درمان را انجام می دهید؟

لیپ لیپ چیست و چگونه این درمان را انجام می دهید؟
لیپ فلیپ چیست؟ و آیا ارزش دارد؟

لیپ فلیپ یکی از تعدادی از درمان‌های تزریقی لب است که در چند سال گذشته به مد روز تبدیل شده است. اما لیپ فلیپ چیست؟ و آیا ارزش دارد؟

ما با متخصص زیبایی شناسی دکتر سینا صفایی در مورد LIP FLIP صحبت کردیم:

دکتر سینا صفایی لیپ فلیپ چیست و برای چه کسانی مناسب است؟

روش Lip Flip به استفاده از سم بوتولینوم نوع A برای شل کردن عضله بالای لب فوقانی (orbicularis oris) اشاره دارد. در اینجا نورومدولاسیون به لب اجازه می دهد تا شل شود و به سمت بیرون چرخش کند، بنابراین اجازه می دهد لب بالایی بدون استفاده از پرکننده های پوستی پرتر به نظر برسد.

تفاوت بین لیپ فلیپ و فیلر لب چیست؟

تفاوت در نتیجه این است که Lip Flip مقدار لب بالایی را که قابل مشاهده است افزایش می دهد در حالی که فیلر لب حجم را افزایش می دهد. لیپ فلیپ شامل استفاده از سم بوتولینوم نوع A در عضله است. این اساساً میزان لب بالا را افزایش می دهد. با این حال، پرکننده‌های لب معمولاً از ژل‌های هیلورونیک اسید برای بهبود حجم لب، تقویت فرم لب و آبرسانی به لب‌ها استفاده می‌کنند.
بوتاکس –  بوتولینوم نوع A

چگونه لیپ فلیپ را اجرا می کنید؟

به طور کلی از چهار نقطه تزریق 1 واحدی استفاده می شود. تزریق‌ها سطحی هستند، بالای مرز سرخابی لب بالایی، در لب سفید. چهار نقطه تزریق به طور مساوی در امتداد لب مورد نیاز است. مانند تمام درمان های سم بوتولینوم، نتایج درمان را می توان در 2-4 هفته بررسی کرد و بر اساس آن تنظیم کرد.
Lip Flip می تواند یک تکنیک کاملا بحث برانگیز در بین افراد متخصص پوست و زیبایی باشد. نظر شخصی شما در مورد این درمان چیست؟

زمانی که برای بیمار مناسب استفاده شود، روش‌های لب‌گردانی به خوبی کار می‌کنند. این یک گزینه خوب برای بیمارانی است که لب هایی دارند که هنگام لبخند زدن به سمت داخل فر می شوند و می خواهند حجم لب ها کمی افزایش یابد، بدون استفاده از پرکننده پوست.

با این حال، تعیین انتظارات معقول مهم است. درمان با ژل لب معمولاً به اندازه درمان های پرکننده دوام نمی آورد. نتایج لیپ فلیپ حدود 8-12 هفته باقی می ماند که کمتر از فیلرها است، بنابراین بیماران باید از این موضوع آگاه شوند. برای تغییرات محسوس تر در شکل و حجم لب، پرکننده لب بهترین گزینه است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *