ژل لب

تزریق ژل لب در تهران


ژل لب چیست؟

ژل لب
تزریق ژل لب در تهران

ژل لب یک روش غیر جراحی است که باعث می شود لب های شما پرتر به نظر برسد. دکتر متخصص پوست و مو و زیبایی دکتر سینا صفایی ژل را به گوشه های دهان (کمیسورهای دهانی) و لبه های لب شما (حاشیه ورمیلیون) تزریق می کند.

ژل ماهیچه های اطراف لب بالایی شما را شل می کند، که باعث می شود لب شما کمی به سمت بالا چرخیده و بزرگتر از حد معمول به نظر برسد.

انواع تزریق ژل لب ها چیست؟

بوتاکس معروف‌ترین برند ژل است و بوتاکس معمولاً برای توصیف همه برندهای ژل استفاده می‌شود، اما موارد دیگری نیز وجود دارد. شما و دکتر متخصص پوست و مو می‌توانید در مورد بهترین گزینه برای روش بزرگ کردن لب صحبت کنید. گزینه های دیگر عبارتند از:

Dysport® (abobotulinumtoxinA).

Xeomin® (incobotulinumtoxinA).

Jeauveau® (prabotulinumtoxinA).

تفاوت بین ژل و فیلر لب چیست؟

ژل لب و پرکننده لب هر دو روش هایی هستند که لب های شما را پرتر نشان می دهند.

فیلر لب نوعی پرکننده پوستی است. دکتر سینا صفایی متخصص زیبایی شما اسید هیالورونیک HA  را به هر یک یا همه قسمت‌های لب ‌تان تزریق می‌کند تا حجم بیشتری را به لب‌ها اضافه کند. لب های شما بلافاصله بعد از عمل پرتر به نظر می رسند.

در حین انجام عمل لیپ لب، پزشک متخصص زیبایی بوتاکس را به قسمت هایی از لب بالایی شما تزریق می کند. پس از گذشت حدود یک هفته، تزریق‌ها باعث می‌شوند که لب‌تان پرتر یا «پاک‌تر» به نظر برسد بدون اینکه به لب‌تان حجم دهد.

ژل ها معمولاً طبیعی‌تر از فیلر لب به نظر می‌رسند.

چه کسی نیاز به ژل لب ها دارد؟

تزریق ژل یک تصمیم شخصی است.

برای اینکه برای ژل لب آماده باشید، باید:

از سلامت جسمانی خوبی برخوردار باشید.

انتظارات واقع بینانه داشته باشید.

عفونت فعال دهانی، از جمله آفت یا تبخال نداشته باشید.

بسیاری از افرادی که ژل می گیرند مایلند سایز لب های خود را بزرگتر نشان دهند. ممکن است به دلایل زیادی بخواهید که لب بزرگ تر باشد، از جمله:

شما می خواهید لب هایتان پرتر به نظر برسد. با بالا رفتن سن، لب‌های شما کوچک‌تر یا نازک‌تر می‌شوند، فیلترم (شیار بین لب بالایی و سپتوم) بلندتر و صاف‌تر می‌شود و فاصله بین گوشه‌های دهان (فاصله بین‌کمیشی) ممکن است افزایش یابد.

شما فیلر لب یا بزرگ کردن لب نمی خواهید. این روش ها حجم و شکل لب های شما را تغییر می دهد و به طور کلی کبودی و تورم بیشتری وجود دارد.

شما می خواهید ظاهر چین و چروک را کاهش دهید. بوتاکس ماهیچه‌های شما را شل می‌کند، که می‌تواند ظاهر چین و چروک‌ها را هنگام انجام حالات صورت کاهش دهد.

می خواهید لب هایتان بیشتر لثه هایتان را بپوشاند. اگر هنگام لبخند زدن لب بالایی لثه‌های شما (نمایش بیش از حد لثه) را نشان دهد.

شما می خواهید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. ژل می تواند به بهبود عزت نفس و زیبایی بدن شما کمک کند.

چرا ژل لب انجام می شود؟

ژل روند پیری یا ساختار لب‌های شما را متوقف نمی‌کند، اما باعث می‌شود لب‌های شما بدون افزایش حجم، پرتر به نظر برسند. این می تواند به شما کمک کند به ظاهر دلخواه برسید، که می تواند عزت نفس شما را افزایش دهد.

با گذشت زمان، ممکن است حجم لب های خود را از دست بدهید. شما ممکن است حجم خود را در نتیجه موارد زیر از دست بدهید:

ژنتیک

سیگار کشیدن.

آسیب خورشید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *